EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-

Ići dole 
+13
paycheee
eritropoietin. [P]
CrUeL p0 GanGsTeR
neso
[CD Hack]GotFrag
Otresac
vuja993
ZeRo-CooL
Kostaman???
kinslayer
Wizard
Dek@
anta.
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyPon 27 Okt 2008, 13:09

CrUeL p0 GanGsTeR ::
Pa da ali ima i igracha koji su igrali i manje a dobili slot a ja ne

Brate polako strpi se...
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyPon 27 Okt 2008, 16:38

Lagano...ima i igraca koji su igrali duze, ali zbog promena IP vise nisu aktivni. Poenta je dati slot ili mini admina onome ko je najaktivniji sada. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyPon 27 Okt 2008, 18:11

anta. ::
Lagano...ima i igraca koji su igrali duze, ali zbog promena IP vise nisu aktivni. Poenta je dati slot ili mini admina onome ko je najaktivniji sada. Smile

- 3-put ura za antu Very Happy

<3 <3 <3 <3
Nazad na vrh Ići dole
eritropoietin. [P]
kobas :)
eritropoietin. [P]


Broj poruka : 227
Datum upisa : 10.11.2007

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyUto 28 Okt 2008, 17:48

nemoj sad 20 sati dnevno da igram... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyUto 28 Okt 2008, 19:37

eritropoietin. [P] ::
nemoj sad 20 sati dnevno da igram... Smile
hahahaha gledaj ga ovaj iz EU shto se javlja Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptySre 29 Okt 2008, 11:35

da, onaj deka nabio 40 sati, a nije igrao sve ukupno 3 sata.... jbg nisam u mogucnosti da budem cesce na serveru, inace bi bio stalno kickovan iz spect., ovako se moze i provuci....
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 08:54

Shta seresh koji qrac ja te nisam vidio do prije nekoliko dana uopshte na severu!!!!!

A ja kad dodjem iz shkole u 5 i igram do pola 12 navece to niko ne gleda!!! i tako vishe dana

I nikad nisam ostao u spectatoru duze od 5 min jer nije bilo mjesta u igri.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
paycheee
njubi
njubi
paycheee


Broj poruka : 99
Godina : 30
Location : Beograd / Karaburma
Datum upisa : 23.06.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 10:50

Deko neverujem da ces admina dobiti ako nastavis ovako da se ponasas na forumu !

EDIT : A i neverujem da ce oni dati admina bilo kome , ljudi ce gledati da taj koga izaberu za adm.. moze da proceni sta je cit a sta je skill Wink

I imaj postovanja prema drugim adminima . Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 11:54

Ja uopste ne znam sta ima vi da se raspravljate, pravilo je jasno i neka svako gleda sebe, a ne druge.Neka ima i milion sati, njegova stvar.Nevezano za bilo koga, samo kazem da gledate svoju rabotu!
Nazad na vrh Ići dole
kamen ingrad
Bub nub
Bub nub
kamen ingrad


Broj poruka : 23
Godina : 32
Datum upisa : 26.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 11:56

mogu li da dobijem barem mini admina!!plizz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 17:35

Ljudi nisam imao namjeru da nekog vrijedjam nego me nervira to njihovo prozivanje a znam lijepo da nisam niti jednom ostavio0 u spectators!!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Kostaman???
njubi
njubi
Kostaman???


Broj poruka : 110
Godina : 32
Location : Banjaluka
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 18:51

da njegova stvar i da je ostavio, ostavim i ja nekad afk, pa sta, sad neko drugi da ostavi u spec jer mora ici jesti a hoce da igra nakon sto se vrati, vi nista ne bi rekli. Ja znam da deka jest aktivan i neka dobije mini admina! ja cu se zadovoljiti slotom Smile)))

GL dek@
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 20:11

Hvala,hvala....
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyČet 30 Okt 2008, 21:31

Ja ni jednom nisam video Dek@-u u spectatorima...

Pocetkom sledeceg meseca (1-3 nov) kao sto smo obecali, igrac sa najvise sati provedenih na serveru dobija mini admina, a drugi slot (naravno pored ovoga treba da se utvrdi da je korektan i fer prema igracima i adminima, i da je posten igrac) i naravno da je registrovan na forumu kako bi mogli stupiti u kontakt. Kada ispuni ove uslove dobija mini admina, u suprotom 2-gi dobija mini admina a treci slot, i isti uslovi vaze za njega. A koliko ce zadrzati admina to samo od njega zavisi.

Statistika je na ovom linku:
http://www.gametracker.com/server_info/79.143.173.173:27071/

Gl hf
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyPet 31 Okt 2008, 18:14

ne znam sta da vam kazem, anto ne vjerujes meni nego ovom tipu?
ne kazem bezze da bude na serveru po 3 sata u spect, i ugl kakav je to nacin da se izrazavas deka, nastavi tako i neces dobiti ni tog min-a...
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyPet 31 Okt 2008, 19:14

Slushaj ako mozesh nekako provjeriti provjeri!!! Al ja fino znam da nisam ostavio u spectators!

Anta nije nishta rekao nego samo da me nije vidio u spec. a ne kome vjeruje ili ne vjeruje!!!!


lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptySub 01 Nov 2008, 20:08

sta ja imam provjeravat? nemam ja tebe sta da slusam, sad si me iznervirao sto lazes, lijepo priznaj i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptySub 01 Nov 2008, 20:16

Chekaj cojece ti meni govorish kako da se ponasham, a ti mene tu napadash bez razloga i ikakvih dokaza!!!

Nemam shta priznat kad nisam nishta uradio!


I uostalom ne znam shta si napao na mene?? Jesam se razljutio, ali sam ti se i izvino ne znam shta vishe ocesh?? Ak ocesh ti i ja mozemo poprichat ko ljudi eo ti mj msn pa se javi,a ne se tu raspravljat oko glooposti!!!! poZz Cool lol! Deka_the_man@hotmail.com
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptySub 01 Nov 2008, 20:25

da, ja ti govorim kako da se ponasas.
rezime:
napisao sam lijepo da sam primjetio x puta kako budes po 2 sata u spect. i ni jednom ne udjes u igru, i ti mene kazes "Shta seresh koji qrac ja te nisam vidio do prije nekoliko dana uopshte na severu!!!!!", onda tvrdis da ja lazem, tim sto govoris da nisi nikada bio u spect na duze vrijeme. tu se prica zavrsava, skontali smo sve, na admin timu je da odluci sta da radi.

pozz
Nazad na vrh Ići dole
Otresac
Server Administrator
Server Administrator
Otresac


Broj poruka : 919
Location : Novi Sad
Datum upisa : 01.11.2007

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptySub 01 Nov 2008, 21:28

black imash moju podrshku.... neke screenshotove sam gledao nije mu ni ponashanje bash na nivou... ako nije tajna koliko godina imash???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptySub 01 Nov 2008, 21:59

- Neam nista protiv decka ali puno laje brate :/
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptySub 01 Nov 2008, 22:21

Naravno, admini su tu da donesu konacnu odluku.
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyNed 02 Nov 2008, 11:13

Nisam se htio s nikim svadjat ali shta mogu digo mi se zivac bezze!!

Kako god vi odluchite!!!!


PS 17 godina imam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyNed 02 Nov 2008, 20:45

anta. ::
Naravno, admini su tu da donesu konacnu odluku.

upravo tako!
Nazad na vrh Ići dole
son1c
Bub nub
Bub nub
son1c


Broj poruka : 49
Godina : 32
Location : Pozarevac , Srbija
Datum upisa : 02.11.2008

Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 EmptyPon 03 Nov 2008, 00:53

Pa lepoooo Smile , onda cu morati da se potrudim sto vise da budem na serveru... vidimo se rajo Smile eee da , to ime "mini admin" nekako smesno zvuci.. pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-   Konkurs za mini admine! -= VAZNO =- - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Konkurs za admine i slotove!
» Predstavite svoj klan ! -= VAZNO =-
» Kako postaviti zahtev za unban?! -= VAZNO =-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: - Exploited Public Gaming-
Skoči na: