EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zahtev za unban - Praetorian

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Praetorian
Bub nub
Bub nub
Praetorian


Broj poruka : 7
Godina : 38
Location : Banja Luka
Datum upisa : 12.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyNed 04 Jan 2009, 21:28

1. Praetorian
2. 62.68.98.209 (static)
3. de_dust2
4. 20:55-20:59 04.01.2009.
5. Ne znam koji je admin bio tu, ne igram često ovde
6. Razlog? Vjerovatno DEL i END...


Mišljenje?
Već rečeno jednom ovde na starom forumu... Anta za ime svega, nauči ih kako da prate te sumnjive igrače sa DEL i END... Smile
Igram ovo već preko 8 godina na strelice (old skul što bi neki rekli), Delete mi je reload a End mi je drop weapon... Da sada prelazim na WASD, nema šanse Smile
Admin je bio tu, posumnjao, prešao u spec pod nekim random nickom, pratio 15ak minuta, možda i više, i od svog silnog gledanja nije primjetio da mi je ping <30ms i da mi to daje prednost često, da nisam pro i ne skakućem ko pro igrači, zapinjem za poneki stepenik ili ćošak ali znam slušati i razmišljati bolje od protivnika, kuda se kreću, predviđati radnje na osnovu iskustva kojeg hvala bogu imam te ostalih dešavanja na mapi a nisam loš ni u pucanju a ni sa refleksima pa znam smjestiti metak tamo gde treba. Nije takođe primjetio ni da se DEL poklapa sa mojim punjenjem puške a end sa momentom kada dropujem nešto na pod... To je možda i najbitnija stvar koju nije primjetio. Eto, to bi bilo to a kao kolega admin sa TEOL-a, mogu samo uputiti kritiku i nadati se da će biti više strpljenja kod tog admina kod nekog drugog igrača.
Pozdrav
EDIT:
Valjda je admin snimio i demo, volio bih da vidim kako sam igrao opet Smile
P.S. anta, ko vam je host? Radim tracert do vas i imam samo 6 hopova!!! Moš misliti moje sreće kad sam vidio latency ispod 30ms Very Happy Ako se ovo riješi, vidjećeš ti mene još ovde Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ghostless.deviantart.com
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyNed 04 Jan 2009, 22:06

L 01/04/2009 - 20:57:24: BanIP: "dajeocdjgghnecaecaenhc<727><>" ban and kick "Praetorian<688><>" (minutes "1000") (reason "")

Evo log-a. Unban sam te. Videcemo da resimo to sto pre.

Smile

22:07:29 [AMXX] Ip "62.68.98.209" je izbacen sa liste zabrana
22:07:29 L 01/04/2009 - 22:07:25: Exploited Gaming Community www. unban: 62.68.98.209
Nazad na vrh Ići dole
Praetorian
Bub nub
Bub nub
Praetorian


Broj poruka : 7
Godina : 38
Location : Banja Luka
Datum upisa : 12.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyNed 04 Jan 2009, 22:49

Hvala Smile I da, to je taj random nick... meni djeluje random Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ghostless.deviantart.com
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPon 05 Jan 2009, 01:05

hehe...ma sa ogranicenim net-om sam trenutno.

To je Neca pereca...moze da se "desifruje" njegov nick iz random nick-a Very Happy

Citat :
P.S. anta, ko vam je host?
Host nam je terra net. Menjani su ruteri koliko sam upucen sto je i doprinelo boljem pingu.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Neca
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.01.2009

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPon 05 Jan 2009, 19:17

anto nisi moro da im kazesh moju foru :/ Surprised ...a sto se tebe praetorian tice ..imam par nekih demoa gde niko ne moze da me ubedi da nemash cit ali nisu ni 100 % da imash cit ,eto mozda moja greshka ajd ti se izvinim ... samo josh da dodam to sto imash ping ispod 30 ne znaci da sa tim pingom malo lakshe znash de su igraci sto je i bila moja sumnja znaci svaku bombu si bacio na igraca kad si je bacao , krenesh da bacish bombu igrac se pomeri ti vratish bombu nastavish pushkom ... nego ajd sad necu o tome nije ni vazno ban ti je skinut ... a sto se tice del to cak nisam ni pogledao video sam da si to jednom pritisnuo samo na pocetku mape ! a posto kao sto kazesh to ti sluzi za punjenje pushke nisi je neshto cesto punio ( ili nisi uopste affraid ) i nemoj odma se sprdat na admina koji te je ban , jer sam samo radio svoj posao a igrash veoma sumnjivo barem za mene

POzZ...
Nazad na vrh Ići dole
Praetorian
Bub nub
Bub nub
Praetorian


Broj poruka : 7
Godina : 38
Location : Banja Luka
Datum upisa : 12.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPet 09 Jan 2009, 17:20

Ne moraš mi se izvinjavati, samo ti radi svoj posao. I ja se ovde ne bih smio pozivati na antu jer zapravo i ne znam koliko mi on vjeruje. Znam samo da smo bili a valjda smo i dalje kolege admini na Teol serveru - što opet samo po sebi ne znači ništa i ja sam toga svjestan pa ću pokušati nešto drugo.

Drago mi je da snimaš demoe i ako ti se da, ti a i ostali admini snimajte i dalje. Ja inače ne snimam svoju igru ali pošto je ovo najbolji server na kom sam igrao CS a i blizu mi je po internet daljini (6 hopova ftw! Smile ), želim da igram ovde pa ću veoma rado snimati svoju igru sa datumima pa ako dođe do problema, poslati demo prema potrebi. Ako želiš, rado ću i već sada pokušati objasniti tu sumnjivu igru koju imaš na demoima.

Komentar na moj ping se odnosio na nišanjenje i dočekivanje protivnika, znam da nema nikakve veze sa bacanjem bombe. Objasniću sada za bombe. Moja igra je rezultat godina igranja i spoj različitih stilova koje koristim prema potrebi. Igrao sam u svojoj "karijeri" protiv mnogo igrača i timova, kako boljih tako i lošijih. Zahvaljujući tome i činjenici da stalno analiziram protivnika, ja mogu da se prilagodim u roku od par rundi na bilo koji tip igre. Sinoć sam igrao protiv igrača Fenix.exe i u početku sam stalno ginuo od njega dok nisam prokužio njegov stil igre, kretanje, njegov pristup itd.. Onda se igra izjednačila da bi se kasnije češće okrenula u moju korist... Bilo je tu i sreće par puta, igra okolnosti je išla na moju ruku ali to sad nije bitno. Hoću da kažem da CS nije samo čista pucačina. Tu ima mnogo razmišljanja i potrebna je velika koncentracija ako ne želiš da se oslanjaš sam na svoj aim skill... A ja to imam... Imam strpljenje, znam pratiti situaciju na mapi... Radar, koji igrači su pošli za mnom iz baze ili su oko mene - često gledam koja su imena igrača oko mene; gde je ko poginuo u kom trenutku; gde se čuje pucnjava; gde pucaju bombe; koliko ljudi trči; "desno su koraci mog tima, ono lijevo moraju biti protivnici..."; istovremeno ispadaju 2 bombe iz tunela a mi nismo bacali bombe - dakle mora da su dvojica tamo... Ako je jednog upravo ubio moj suigrač, ostao je sigurno još jedan a možda i više njih ako su bili tihi da se ne odaju - dakle dalje treba ipak oprezno... itd... Milion je primjera i sitnih znakova na mapi u toku igre koji ti mogu reći mnogo o tome šta se dešava i gde. Ako vidim da moj tim pokriva 2 trećine mape a ostao je samo jedan protivnik - logično je da ću ga tražiti na suprotnom kraju... Ako sam čuo u daljini pucnjavi i znam da on bježi od njih, mogu mu krenuti sa leđa da ga presretnem na i napamet baciti bombu tamo kuda bi mogao on da naiđe... Možda sam pogodio, možda nisam ali iskustvo mi nalaže da vrijedi pokušati...

To da nekad krenem baciti bombu pa prebacim nazad nema nikakve veze sa WH i slično - jednostavno odluke se donose u trenu i mjenjaju u trenu jer CS je brza i dinamična igra - situacija se mjenja iz sekunde u sekund... Pomislim baciti bombu pa se onda ipak predomislim jer ne želim rizikovati da budem izložen dok je bacam jer sam npr. upravo primjetio da smo nadjačani i da mi neko može doći sa leđa, da je suigrač pao i ne čuva više neki prilaz... A možda sam čuo novog protivnika u tom području pa je bolje imati pušku spremnu na gotovs nego bombu u ruci i sačekati ih umjesto da bacim bombu i odam svoje prisustvo... itd.. Mnogo je faktora koje pratim dok igram a vjerovao ili ne, zaista shvatam CS toliko ozbiljno. Kada sam ga počeo igrati bio je u beta verziji i oduševio me svojim taktičkim timskim pristupom igri, realnim oružjima i zvukovima itd... Ja i moja prva ekipa smo znali satima igrati samo misije spašavanja taoca uživljeni u SWAT akcije iz svih onih nabrijanih akcionih filmova...

Elem, raspisah se... Uglavnom - nećeš u mojoj igri vidjeti nikakve akrobacije pri kretanju i slične pro poteze. Čak bih rekao da sam prilično trapav a pošto igram na strelice i Duck-jump aktiviram malim prstom lijeve ruke - često ga ne pritisnem istovremeno pa ne uspije. Zato ja i ne skakućem često po mapi, krećem se uvijek po zemlji i većinu vremena se trudim da imam maksimalni bonus na preciznost aim-a. Ne koristim nož za brže kretanje već pištolj jer mi ona mala prednost u vremenu ne znači koliko to da imam pištolj u ruci, spreman za iznenadno izletanje protivnika. U igri koristim šunjanje i dočekivanje protivnika. Rijetko kada ćeš me vidjeti da trčim bezglavo na protivnika. Moj moto je uvijek bio: "saznaj gde je protivnik pa pucaj, a pri tome, ako možeš, ne odaj svoju poziciju"... Valjda trebaš biti poseban tip ličnosti da tako igraš CS ali šta sad da radim, ja i ne kažem da sam normalan Smile

Današnji klinci prave Quake od CS-a, ko da igraju deathmatch, ganjaju killove po mapi a ko šiša zadatak... Mnogi i ne kontaju šta se dešava oko njih... Igram sa slušalicama - nisu neka napucana marka ali su udobne i dovoljno dobre za slušanje muzike što im je primarna namjera. Ono po čemu mene bolje služe nego neke prosječne igrače je to što znam razlikovati jednog, 2 ili više igrača koji koračaju, kupim sve zvukove koje čujem i nakon svih ovih godina, to mi je postala već nesvjesna radnja. Sinoć sam imao situaciju gde sam pomislio "sad će admin reći da imam nešto" a ja sam samo u velikoj frci ubio par likova pri tome ne izgubivši iz vida da sam čuo četvrtog kako mi dolazi sa leđa... Bio je to samo tren, mali zvuk kada je on spao sa kutije ali dovoljan da podesi marker u mojoj glavi da imam opasnost sa leđa. Srećom po mene, on je stigao dovoljno kasno da sam ove ubio, reloadovao i dočekao ga okrenuvši se za 180 stepeni... Neko bi rekao da imam indikatore na ekranui koji mi kažu gde je ko ili WH ali nije tako. Ako si dobar igrač onda ti bar dio sve ove priče mora biti poznat jer ne može se biti dobar (ne kažem pro već samo dobar) igrač a da se zvuk u CSu ne koristi na ovom nivou. A zamisli tek one pro igrače što vježbaju gađanje do savršenstva, kretanje (ono što ja zovem akrobacije -.. bunny hop - koji će mi q to? Very Happy i slično) itd... Pa i sa takvima sam igrao pa ih dovodio do ludila jer ne znaju gde sam... (ah taj inferno.. omiljena mapa Very Happy) ... ili se pitaju kako znam gde su (ko bi rekao da jedan mali kratki "step" zvuk koji slučajno ispuste je meni dovoljan da znam da tu ima NEKO i da možda zna da sam i ja tu pa ću promjeniti poziciju, dočekati ga tamo odakle me ne očekuje... (sinoć mi se na inferno mapi jedan igrač prišunjao sa leđa a da uopšte nisam bio svjestan toga - ne sjećam se nicka ali neka se javi ovde - čak sam mu i dao respect za akciju - bog zna da nakon toga sam više pazio na njegov status u igri - gde ubija igrače, da li je živ ili mrtav Smile ). Svi iskusni igrači već znaju najbolje pozicije za određene dijelove mape... kako se maksimalno zaštiti a imati najbolji pregled situacije... A nekad ne treba biti običan već ići van šablona pa iznenaditi... Moja omiljena knjiga je umjeće ratovanja od Sun Tzua, najviše igram strategije na taktičkom nivou, a najveći gušt mi je da ubijem protivnika da on i ne zna šta mu se desilo tako da volim prevaru, stealth i obmanu (mislim na dozvoljene radnje... tipa... baciti bombu na drugu kraj sobe da bih odvukao pažnju, opucati kalašem pa onda pokupiti m4, ne uzeti odmah C4 sa poda da ne odam svoje prisustvo itd... te vrste "prevara" i obmana)...

Ja se raspisah pošteno ali možda će ti sada biti jasniji i moj stil igre i moj pristup igri. BTW, ne igram ni ja uvijek onako kako opisah - nekad i ja igram CS kao deathmatch u Quake i letam okolo ali tada obično i pravim puno grešaka no to mi ne smeta jer tada znaj da sam imao naporan dan radeći ili na faksu pa se malo opuštam uz CS Smile A ovo je ipak samo igra.

I za kraj - dakle, nastavite slobodno sa praćenjem - ja za ovih 9 i nešto sitno godina nisam nikad ni pomislio da koristim cheat - uvijek je bilo načina i volje da se nadmudri i nadjača protivnik na legalan način a ja volim izazove Smile

Pozdrav za pichazora (pogrešno napisah?) i još neke igrače koje sretoh sinoć na serveru, igrali smo skoro cijelo veče i ne naigrah se bolje odavno - dobri igrači, namuče te dok ih pročitaš ili nadigraš - ja nikad sretniji Smile

P.S. već spomenuh ali radim i ja kao admin na TEOL-u i znam na kakvim ste mukama kod određenih igrača. Ona moja kritika gore je bila i neosnovana i preuranjena i za to se izvinjavam - razlog je bio što so sam pre 10-ak mjeseci isto ovako zaigrao na exploitedu i dobio ban od mladog admina koji je vidio da koristim del i end. I da, skontah sinoć da se moj del i end zapravo ne vide - ja sam samo pretpostavio da je to bio razlog. A ne vide se jer kada se promjeni mapa, plugin rebinduje kontrole i stavi reload na r i onaj say_team @ svaki put. Ja na to često zaboravim i dok traje zagrijavanje i slično, opalim reload, vidim da se ništa nije desilo, uzdahnem, ESC, options, keyboard, nađem reload i drop weapon i rebindujem na del i end.... To prepiše onaj say_team dio u configu i ostane samo R i Delete pa se više ne pojavljuje kod vas dok ih koristim... Nekad ovo uradim kad se promjeni mapa, nekad u žaru igre zaboravim pa se klepim po glavi što sam zaboravio i opet dajem povod da sumnjaju u moju igru. Uglavnom, gore to spomenuh jer sam mislio da je to bio razlog... A sigurno je doprinjelo da privuče pažnju na mene tako da nisam puno ni promašio Smile

Pozdrav i kao što rekoh, snimajte, snimaću i ja ako se slažete sa tim, ja nemam šta kriti - imam pametnijih stvari od toga da zajebavam ljude po internetu sa cheatovima i hackovima. Ispiti su za par dana, ne bih smio igrati ovoliko ali praznici su Very Happy

EDIT: Uh... popravio neke typo-e, malo uredio tekst da bude pregledniji i čitljiviji ali ništa novo ne napisah.
Nazad na vrh Ići dole
http://ghostless.deviantart.com
picharz0r'
njubi
njubi
picharz0r'


Broj poruka : 153
Godina : 33
Location : Gracanica
Datum upisa : 14.11.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPet 09 Jan 2009, 18:31

Lik pravo raspolozen za pisanje Wink
Nazad na vrh Ići dole
Praetorian
Bub nub
Bub nub
Praetorian


Broj poruka : 7
Godina : 38
Location : Banja Luka
Datum upisa : 12.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPet 09 Jan 2009, 18:37

picharz0r' ::
Lik pravo raspolozen za pisanje Wink
Ma to tako dođe inspiracija par puta godišnje Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ghostless.deviantart.com
Neca
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.01.2009

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPet 09 Jan 2009, 19:05

xax koliko si napisao 1 min sam razmishljao dal da citam ovo uopste,al reko aj da ispostujem coeka ^_^ dobro bro , i admini greshe ponekad ^^ PozZ...
Nazad na vrh Ići dole
Praetorian
Bub nub
Bub nub
Praetorian


Broj poruka : 7
Godina : 38
Location : Banja Luka
Datum upisa : 12.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPet 09 Jan 2009, 19:30

Neca ::
xax koliko si napisao 1 min sam razmishljao dal da citam ovo uopste,al reko aj da ispostujem coeka ^_^ dobro bro , i admini greshe ponekad ^^ PozZ...

Nisam ni vidio koliko toga ima dok nisam postovao... Very Happy
Šta je to inače, na ovim CS forumima niko ne voli čitati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ghostless.deviantart.com
picharz0r'
njubi
njubi
picharz0r'


Broj poruka : 153
Godina : 33
Location : Gracanica
Datum upisa : 14.11.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptyPet 09 Jan 2009, 21:31

Praetorian ::
Neca ::
xax koliko si napisao 1 min sam razmishljao dal da citam ovo uopste,al reko aj da ispostujem coeka ^_^ dobro bro , i admini greshe ponekad ^^ PozZ...

Nisam ni vidio koliko toga ima dok nisam postovao... Very Happy
Šta je to inače, na ovim CS forumima niko ne voli čitati Very Happy


Cini ti se ba .. volimo mi da citamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dotas
njubi
njubi



Broj poruka : 54
Datum upisa : 20.12.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptySub 10 Jan 2009, 01:15

salu na stranu pretorian sabio sam te danas na serveru,a jesi ti onaj sto se smijao i prozivao kada sam rekao da sunce daje vitamin b?
Nazad na vrh Ići dole
Praetorian
Bub nub
Bub nub
Praetorian


Broj poruka : 7
Godina : 38
Location : Banja Luka
Datum upisa : 12.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptySub 10 Jan 2009, 01:40

dotas ::
salu na stranu pretorian sabio sam te danas na serveru,a jesi ti onaj sto se smijao i prozivao kada sam rekao da sunce daje vitamin b?

Hmm... Nisam se smijao niti prozivao ikoga ali se sjećam da je neko (ti očigledno Smile ) rekao da sunce daje vitamin b na šta sam se ja našalio "receptom": "20 grama sunca, lagano ispržite i eto ga vitamin b". Da li na to misliš? Pod kojim si nickom igrao?
P.S.
Pošto je stvar rešena, može li lock?
Nazad na vrh Ići dole
http://ghostless.deviantart.com
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptySub 10 Jan 2009, 03:40

Dobro si napisao onaj duzi post iznad, i iako si pisao sa subjektivnog aspekta, sve je tacno. Danas kliknci postaju "instant pro igraci", posle 2-3 meseca igranja. Mnogi ne kapiraju sta se desava na mapi, jurcaju bezveze, a ono sto je po meni najbitnije je kretanje.

Sudaraju se gde god stignu, bacaju bezveze bombe, zato i postoji onaj plugin da ne mozes flashovati suigraca (koji se meni lichno ne svidja, ali zbog gameplay-a je neophodan). U par navrata sam hteo da napisem neki tkz "tutorial" za bolji gameplay, ali uvek ce biti hejtera koji ce protumaciti to na pogresan nacin...

Analiziranje protivnika je, kao sto si napomenuo, veoma bitno i ne samo protivnika, nego i tim. Radar mi je nebrojeno puta pomogao da skontam gde je suigrac zaginuo i na osnovu sluha otkrijem njegovu poziciju, sto se kod manje iskusnih igraca javlja sumnja da je WH.

Najlakse je juriti po mapi za fragove, bez mozga i kada te neko ubije da upotrebis onaj cuven izraz "GASI!".

Takodje, neki jos uvek misle da je moguce proci kroz suigraca pa bezglavo guraju, guraju, guraju...Kretanje sa spawn-a i medjusobno sudaranje moze posebno da iritira (zato postoji najkorisnija komanda amx_push Very Happy )...

Btw, Sinisha i Gojko sam danas bio ja. Surprised

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Praetorian
Bub nub
Bub nub
Praetorian


Broj poruka : 7
Godina : 38
Location : Banja Luka
Datum upisa : 12.03.2008

Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian EmptySub 10 Jan 2009, 16:49

Napiši ti taj tutorial slobodno - i meni je padala na pamet ista ideja više puta ali nekako uvijek pomislim kako postoje mnogi igrači kvalifikovaniji od mene da pišu o tome pa odustanem. A i moje vrijeme je davno prošlo, pola ovih stvari koje danas rade ne znam ni kako se zovu Smile
Btw, znao sam da je neko od admina ali ko...? Very Happy
A jeste me izrešetali, nikako obojicu ubiti Smile Još kad opkolite ili krenete skakutati... Onaj ružni iceworld sa milion prolaza... em ga prvi put u životu vidim, em je šupalj ko babin zub Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ghostless.deviantart.com
Sponsored content





Zahtev za unban - Praetorian Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban - Praetorian   Zahtev za unban - Praetorian Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zahtev za unban - Praetorian
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako postaviti zahtev za unban?! -= VAZNO =-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: Ban / Unban-
Skoči na: