EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 omfg

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
n1GhT HawK .50C
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.10.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: omfg   omfg EmptySre 29 Okt 2008, 15:12

e ovako

ADMIN-djole me je banovao a ne znam ni ja sam radi cega...ja sam napravio dobar skor i od jednom ban..baned perimentaly..a razloga nije ni bilo..

nick:n1GhT HawK .50C
ip:ip se mjenja stalno zato mi sad ne treba unban..
map: de_aztec
time:ne mogu se sjetit koliko je bilo ja mislim oko 5 sati
razlog:baned perimentaly

e ovo mi je glupost znaci ja sam bio banovan a neznam radi cega ili je nekima krivo sto sam bolji..Surprised

ja sam igrao i danas dan igram na kolibi high ako se culi srbski server
ja sam dobar igrac nije da se falim ali ovo je bzvz ban bio jest da sam nowi na serveru al ...pozz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptySre 29 Okt 2008, 15:22

Uskoro cesh dobiti objashnjenje od djoleta...




Napomena:Nemojte ovde da spamnujete ovo je tema samo za admine i igracha koji je banovan.


Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
paycheee
njubi
njubi
paycheee


Broj poruka : 99
Godina : 30
Location : Beograd / Karaburma
Datum upisa : 23.06.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptySre 29 Okt 2008, 15:56

Nema potreba za nikakvim objasnjenjima !!!!
Bio sam ja jednom na serveru kada si citovao , trazio sam admina da te banuje , ali ga nije nigde bilo tako da nadji drugi srv i pravi lude skorove Wink

LOCK
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptySre 29 Okt 2008, 16:37

paycheee ::
Nema potreba za nikakvim objasnjenjima !!!!
Bio sam ja jednom na serveru kada si citovao , trazio sam admina da te banuje , ali ga nije nigde bilo tako da nadji drugi srv i pravi lude skorove Wink

LOCK

Ako i admin koji je dao ban potvrdi ovo, kraj priče je jasan.
Nazad na vrh Ići dole
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptySre 29 Okt 2008, 18:06

Mora da si banovan na nekom drugom serveru na de_aztec jer se ovdje igrala de_piranesi Wink
Eto nekoliko demo snimaka u rar formatu pa ko hoce nek izvoli.Nisam ih pregledao ponovo jer me mrzi, ali ako me pamcenje dobro sluzi,najocigledniji je snimak pod nazivom hawk4.dem, a iskusniji admini ce lako zakljuciti i po ostalim snimcima o cemu se radi.
P.s.Moguce da se na nekom snimku i nista ne vidi, ali ponavljam-mrzi me da gledam sve ponovo pa koga interesuje...
Link: http://files.filefront.com/HawKrar/;12194894;/fileinfo.html

Sto bi anta rekao, case closed! Wink
Nazad na vrh Ići dole
n1GhT HawK .50C
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.10.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptyČet 30 Okt 2008, 13:45

ovako kao prvo ja ne citujem,ako oces dat cu ti ja ip od kolibe big i high pa otidi malo na server pa pitaj kako ja igram a kao provo nemoj da me prozivas vise..sta cu ti ja ako sam ja bolji od neki igraca pa odma prozivaju.. znaci ako neko ima dobar skor i ako je nowi na server odma citer..a ja sam mozda i pogrjesio ovo sa djoletom a do sad sam ima par banova i od Fiste ja mislim i on me ban bez razloga..fakat admini nista ne poduzimaju na serveru..jos se skrivaju da nisu admin a oni jesu..ja pitao Fiste jesi admin a on napisao bjelim slovima ALO NE SMARAJ NA ADMIN SAY ja o5 napisem ok sry sto sam smarao i dok sam to napisao BANED FOR 120 min..fakat nide veze...
Nazad na vrh Ići dole
n1GhT HawK .50C
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.10.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptyČet 30 Okt 2008, 13:56

a samo jos nesto da kazem zasto na server nema banshot..to admini nemaju znaci ako je neko citer admin kuca npr amx_banshot nick vrjeme bana
mozda neki znaju sta je to banshot al eto
Nazad na vrh Ići dole
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptyČet 30 Okt 2008, 17:02

1.Banshot se ne koristi jer postoji hackova kod kojih to ne "prolazi".
2.Sta ima ti da pitas ko je admin?I meni je malo falilo da te zbog tog smaranja izbacim.Udjes, igras fer i posteno i nema sto da te interesuje ni ko je admin, ni ko su igraci.
Nazad na vrh Ići dole
vuja993
njubi
njubi
vuja993


Broj poruka : 61
Godina : 30
Location : Pozarevac
Datum upisa : 09.06.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptyČet 30 Okt 2008, 17:06

Sta se ti bunis i trazis unban kad ti se stalno menja ip :S
Nazad na vrh Ići dole
http://www.netzabava.org
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptyČet 30 Okt 2008, 19:05

1. Banshot generalno nista ne dokazuje, nepraktican je i zato ga nema na serveru. Admin je tu da odredi da li je neko citer ili ne, a ne neki plugin tj. screenshot koji pri tom nista ne dokazuje, jer skoro svaki WH ima zastitu od prikaza WH na screenshotu.
2. Na drugim serverima mozes da budes sta god hoces, i head admin, to ti ne daje kredibilitet ovde.
3. To sto se admini ne dokazuju da su admini jeste plus za admine. Sta ima neko da zna ko je admin. Admin je tu da prati i da cini gameplay zanimljivim, a ne da kuca belim slovima kako bi se pokazao kako on ima admina.
Adminima non stop stizu poruke sa upitima na admin_say tipa 'ko je admin?' itd...i sta sad? Treba svakome posebno da odgovaraju ko je admin. Igraj, ne pravi sranja na serveru, ne cheat-uj i niko te nece dirati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptyČet 30 Okt 2008, 20:59

n1GhT HawK .50C ::
ovako kao prvo ja ne citujem,ako oces dat cu ti ja ip od kolibe big i high pa otidi malo na server pa pitaj kako ja igram a kao provo nemoj da me prozivas vise..sta cu ti ja ako sam ja bolji od neki igraca pa odma prozivaju.. znaci ako neko ima dobar skor i ako je nowi na server odma citer..a ja sam mozda i pogrjesio ovo sa djoletom a do sad sam ima par banova i od Fiste ja mislim i on me ban bez razloga..fakat admini nista ne poduzimaju na serveru..jos se skrivaju da nisu admin a oni jesu..ja pitao Fiste jesi admin a on napisao bjelim slovima ALO NE SMARAJ NA ADMIN SAY ja o5 napisem ok sry sto sam smarao i dok sam to napisao BANED FOR 120 min..fakat nide veze...

- Nisi trebao mene u usta da uzima kao broj 1!
- Kao broj 2 izvoli SS, tu i sam vidis da nisam pisao kako ti kazes "bjelim slovima" i takodje mozes da procitas tvoju PROZIVQ na moj racun koju sam kaznio o5 kako ti kazes "BANED FOR 120 min..fakat nide veze..."
- E vidis ima veze, bio si banovan zbog prozivanja zatim zbog cheata i na kraju ucis nas kako da radimo svoj "pos'o" - sine, nisi dobro startovao!
- Ubuduce pripazi sta radis i kako!
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg EmptyČet 30 Okt 2008, 21:28

Citat :
- Kao broj 2 izvoli SS, tu i sam vidis da nisam pisao kako ti kazes "bjelim slovima" i takodje mozes da procitas tvoju PROZIVQ na moj racun koju sam kaznio o5 kako ti kazes "BANED FOR 120 min..fakat nide veze..."
Klasika. Locked! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





omfg Empty
PočaljiNaslov: Re: omfg   omfg Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
omfg
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: - Exploited Public Gaming-
Skoči na: