EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Imatel /resetscore [mesto retry]???

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
neso
Banovan!



Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.10.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptyUto 02 Dec 2008, 19:51

Ja sam admin na kgb alfa. I na svim skoro serverima ima /resetscore mesto retry to je lakse igracima da ih nesmara stalno retry... ako ocete da ugradite ili instalirate na server ili servere.. javite se meni mogu vam objasnit kako. Msn mi je mrbean_cs@hotmail.com i zamolio bih vas da kazete kostaman???'u da me nebanuje bez razloga a on me banuje jer mu nisam dao admina na kgb alfa
Nazad na vrh Ići dole
Otresac
Server Administrator
Server Administrator
Otresac


Broj poruka : 919
Location : Novi Sad
Datum upisa : 01.11.2007

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptyUto 02 Dec 2008, 19:59

tnx na predlogu, kad tata anta dodje videtjemo Very Happy:D

kostaman, hmm... chutjemo i njegovu prichu pa tjemo reshiti problem ...
Nazad na vrh Ići dole
neso
Banovan!



Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.10.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptyUto 02 Dec 2008, 20:38

Ok. e samo nije zbog razloga skontao sam zasto me ban... jer sam mu rekao ignore moja greska sry.. sry kostaman???
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 10:58

Neso,

verovao ti ili ne pratili smo tu situaciju pre nego sto si napisao post. Kostaman???-u su oduzete privilegije zbog admin abuse. Slobodno koristi svoj nick i ne pravi belaja (ako planiras), a ovo za /resetscore ... razmislicemo; nije los predlog. Moze biti korisno jer manje opterecuje server nego reconnect (nema query servera)...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 11:48

meni je taj "retry" takodje veoma debilan... sad cinjenica je da velika vecina koristi to, tako da ako "retry" opterecuje server moze se stavit, nije losa ideja...
Nazad na vrh Ići dole
neshoo
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.12.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 12:59

E da ja sam neso zaboravio pass na onog drugog necu praviti belaja oce moj drug da hakuje server istucu ga da neehakuje... extra je server zzzz
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 14:56

neshoo ::
E da ja sam neso zaboravio pass na onog drugog necu praviti belaja oce moj drug da hakuje server istucu ga da neehakuje... extra je server zzzz

Nema sta ti da ga tuces, postoje nadlezni organi koji to resavaju zakonski. Vec smo imali takvih slucajeva tako da nam to nije nepoznato. Bas pre 2 dana je prijavljen jedan korisnik iz Sarajeva zbog pokusaja napada (naravno neuspesnog).
Taj tkz. hacker moze samo da dodje u sukob sa zakonom. Dobro je sto si mi rekao, taman da pogledam da li ima takvih aktivnosti u logovima.
Naravno, server sigurno nece uspeti da ishack-uje (ako uopste zna sta to znaci Smile ), a jos plus bice prijavljen zbog zloupotrebe svoje konekcije...
U krajnjoj liniji saljemo Otresaca kod tog "hackera" na kucnu adresu. pirate
Nazad na vrh Ići dole
neso
Banovan!



Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.10.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 15:28

Very Happy netreba ja cu ga... rekao sam mu danas samar sam mu opalio nece .. usrao se a mali je dobar hacker medju prva 3 u bosni.. pa nece hackovat a ja sam tu samo da vam help nije za mene prob... da vam kazem ko je hacker i dal ce hackovat i tako te probleme samo mi se obratite ako ima kakav prob.. pozzzzz.... nema nikog na expl Sad zvao sam neku decu all su botovi pa me mrzi da ih perem Very Happy ae neko da udje ....
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 17:45

Ne treba nista ti da brines. Nase probleme resavamo sami...


Citat :
Ja sam admin na kgb alfa.

Pod kojim nick-om si admin na KGB? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Otresac
Server Administrator
Server Administrator
Otresac


Broj poruka : 919
Location : Novi Sad
Datum upisa : 01.11.2007

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 18:34

n1 anta... sve za nash mali komjuniti Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 19:08

Otresac ::
n1 anta... sve za nash mali komjuniti Very Happy:D


- Nije nam mali Rasho Surprised, a i nije "komjuniti" ovo je kombinat co'ece Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
neso
Banovan!



Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.10.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 19:57

E anta. nick mi DaNgEr.Ba delim pola pola sa drugom placamo zajedno a ako ces se vec raspitivati nemoj pitat IGGI'a jer mi on uopste nije dao admina znam da je head all nije.
Nazad na vrh Ići dole
neso
Banovan!



Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.10.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 20:00

E usput znam da nerpicamo o ovoj temi all me mrzi pravit New topic.. ako ocete ja mogu napunit server znam da je uvece pun all nevolim kad prekodana igram sa botovima 1v1 Very Happy videcu tj. probacu da napunim server
Nazad na vrh Ići dole
Justice '
Server Administrator
Server Administrator
Justice '


Broj poruka : 423
Godina : 41
Datum upisa : 06.02.2008

Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? EmptySre 03 Dec 2008, 21:14

- To si mogao edit...da bi bilo manje spama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.smallbusinesscomputing.com/
Sponsored content





Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imatel /resetscore [mesto retry]???   Imatel /resetscore  [mesto retry]??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Imatel /resetscore [mesto retry]???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: - Exploited Public Gaming-
Skoči na: