EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]

Ići dole 
+18
'SupermaN'
knabbe
liquary
VlladaN
Mr.T
Otresac
NeA # Axwell
Dovla
eritropoietin. [P]
Djolle
ZeRo-CooL
Justice '
technoboy
kinslayer
NeA.Tempus
strale
Ramb0.
anta.
22 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyUto 13 Maj 2008, 19:52

Da bi server prilagodili što većem broju ljudi, ovde možete napisati šta bi ste voleli od pluginova, mapa, configa itd da bude instalirano na serveru (samo vazi za public server, za cw server nećemo razmatrati predloge). Mi ćemo, naravno ako postoji konstruktivan predlog, svakome izaći u susret. Hvala.
Pozdrav @
Nazad na vrh Ići dole
Ramb0.
njubi
njubi
Ramb0.


Broj poruka : 228
Godina : 32
Location : pa narawno CS...
Datum upisa : 08.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyUto 13 Maj 2008, 21:55

znaci camper zone obavezno..Smile mape standardne tj. ove cpl mape (de_dust2, inferno i tako te:) ) onda da se ubaci de_dust2002, de_dust2_2006, de_piranesi - mapa je vrh @ moji predlozi poz i hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
strale
njubi
njubi
strale


Broj poruka : 135
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyUto 13 Maj 2008, 22:05

mene nervira ono kad pucam svoje da se meni skidaju helti nisam ja kriv ako mi neki noob izleti ispred nisana a ja pucam rafal. Trebalo bi da ostane ono posle deset pogodaga svog igraca da se crkne ali bi trebali da skinete oduzimanje heathi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cs-exploited.net/
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 00:18

Ramb0. ::
znaci camper zone obavezno..Smile mape standardne tj. ove cpl mape (de_dust2, inferno i tako te:) ) onda da se ubaci de_dust2002, de_dust2_2006, de_piranesi - mapa je vrh @ moji predlozi poz i hvala Smile

Kamper zona je bila na starom xpl, a sad nemam ovde confige svih mapa, tako da ce kad tad i to biti ubaceno. Sve ove mape koje si nabrojao vec postoje i u redovnom su maycycle.

Ubacen je fun plugin koji je aktivan samo na manjim mapama (fy, aim itd) i automatski se startuje oko 02h i samo na pomenutim mapama. Radi se o bhop skoku, kao u 1.3 verz cs-a, s tim sto nije potreban nikakav skill, vec je dovoljno samo da se skace i nema usporavanja Smile.
Nazad na vrh Ići dole
strale
njubi
njubi
strale


Broj poruka : 135
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 13:41

ja to vec i znam lol Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cs-exploited.net/
NeA.Tempus
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 29
Datum upisa : 13.05.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 15:39

Mogli ste stavit sxe.
Nazad na vrh Ići dole
kinslayer
Exploited Tata
Exploited Tata
kinslayer


Broj poruka : 875
Location : Web
Datum upisa : 03.08.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 15:46

NeA.Tempus ::
Mogli ste stavit sxe.



Dok sam ja neki faktor ovdje, nikad :-)
Nazad na vrh Ići dole
http://cs-exploited.forumsr.net
technoboy
njubi
njubi



Broj poruka : 284
Location : Podgorica
Datum upisa : 07.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 16:58

sXe = Shit po meni...


Inace ne znam jel ste makli ali mi ovo smeta:

automatski votemap... znaci ono pri kraju mape sto samo daje votemap...

to je smor znaci nego stavite mapcycle i micete ovo...jer se desi da se igra dd2-nuk-dd2-inf-dd2 sve tako... svi oce dd2 i cekaju na votemap Smile

znaci ne znam el ovo macheno samo znam da je bilo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kgb-hq.com/forum
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 17:19

Postoji vec mapcycle, a votemap na kraju je iskljucen. Sto se tice sXe, sto kaze rade - nikad Smile. Nema svrhe stavljati tu glupost Smile.
Nazad na vrh Ići dole
Justice '
Server Administrator
Server Administrator
Justice '


Broj poruka : 423
Godina : 41
Datum upisa : 06.02.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 17:36

- Evo ja predlazhem da se makne ff ( friendly fire ) jer stvarno ima likova i ubijaju igrache iz team-a ...stvarno je sranje,razmislite.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.smallbusinesscomputing.com/
technoboy
njubi
njubi



Broj poruka : 284
Location : Podgorica
Datum upisa : 07.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 17:44

u vezi oko toga ff-a ja isto imam predlog :

da se napravi da se nikome ne skida HP ni ovome sto gadje svoga ni ovaj sto je pogodjen od strane svoga nego da ima pravo 5 puta da potrefi svoga i posle 5 puta on dobije automatski SLAY... eto tako
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5 SLAY !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kgb-hq.com/forum
strale
njubi
njubi
strale


Broj poruka : 135
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 20:06

technoboy ::
u vezi oko toga ff-a ja isto imam predlog :

da se napravi da se nikome ne skida HP ni ovome sto gadje svoga ni ovaj sto je pogodjen od strane svoga nego da ima pravo 5 puta da potrefi svoga i posle 5 puta on dobije automatski SLAY... eto tako
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5 SLAY !

mislim da je 5 malo nekinoobovi istrece pod moju bombu i skine mi se 4 ostane jos jeda ja pucam rafal noob istrci ispred mene i skini mi jos oko 2 minimum i eto mene slayovanog

a u vezi ne skidanja hp-a tu se slazem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cs-exploited.net/
ZeRo-CooL
Old school forumas
Old school forumas
ZeRo-CooL


Broj poruka : 581
Godina : 33
Location : Sabac
Datum upisa : 02.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 22:41

Ljudi jel moze de_tuscan da se ubaci moliiiiiiiiim vasssssssssss.
Nazad na vrh Ići dole
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptySre 14 Maj 2008, 23:20

Strale pa ne moze sad da bude 20/20 da bi ti lupilo slay, mora nekad ici slay, najbolje je 5/5.Ali sto se mene tice, i ovako je super.Jbg takva je igra, gledajte i pazite dje pucate, a za namjerna ubijanja tu je admin.Kad dodje redirekcija bice admini vise aktivni nego sto su sad.

btw sreca sto si ti pro.
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyČet 15 Maj 2008, 00:43

I pazite kako bacate flasheve Smile. Posle 5 flashovanja suigraca, necete biti u mogucnosti da bacate flash Smile. Autoslap ide svaki put kad flashujete suigraca Smile.
Nazad na vrh Ići dole
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyČet 15 Maj 2008, 01:02

to sam primjetio i mogu ti reci da je extra!
Nazad na vrh Ići dole
eritropoietin. [P]
kobas :)
eritropoietin. [P]


Broj poruka : 227
Datum upisa : 10.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyČet 15 Maj 2008, 12:54

Djolle ::
to sam primjetio i mogu ti reci da je extra!

i meni je extra,samo sto sad fles koristim samo da bi svog zaslepio... lol! Razz
Nazad na vrh Ići dole
strale
njubi
njubi
strale


Broj poruka : 135
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyČet 15 Maj 2008, 14:03

Djolle ::
Strale pa ne moze sad da bude 20/20 da bi ti lupilo slay, mora nekad ici slay, najbolje je 5/5.Ali sto se mene tice, i ovako je super.Jbg takva je igra, gledajte i pazite dje pucate, a za namjerna ubijanja tu je admin.Kad dodje redirekcija bice admini vise aktivni nego sto su sad.

btw sreca sto si ti pro.

ja sam pro ? Surprised
salim se normalno da jesam scratch king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cs-exploited.net/
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyČet 15 Maj 2008, 21:41

eritropoietin. [P] ::
Djolle ::
to sam primjetio i mogu ti reci da je extra!

i meni je extra,samo sto sad fles koristim samo da bi svog zaslepio... lol! Razz
Stavicemo samo za tebe da ne mozes da kupujes flasheve Razz Basketball
Nazad na vrh Ići dole
technoboy
njubi
njubi



Broj poruka : 284
Location : Podgorica
Datum upisa : 07.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyČet 15 Maj 2008, 21:56

E ovako imam nekoliko predloga :

1. Da se ukloni ono kad neko ulazi na server gore po sredini npr:

technoboy ( IP: 12.22.22.23 ) Serbia and Montenegro ) has join to the game - Terroriste forece ili tako nes -< ovo da se makne

2. Da se ukloni ono kao kolika je posecenost servera:

Bosna i hercegovina ( 9 )
Serbia And Montenegro ( 99 )
Croatia ( 999 ) -< ovo da se makne

3. Da se ukloni ono sto pise ko sta baca:

technoboy : Fire in the hole [ explosive ]
technoboy : Fire in the hole [ smoke ]
technoboy : Fire in the hole [ flash ]
technoboy : Fite in the hole [ flash ] -< da se make ovo sto pise ko sta baca

E to su ta 3 predloga da se ukloni jer je to po meni bzvz i josh ko igra na malu rezoluciju nista ne vidi od ovoga sto je ispisano...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kgb-hq.com/forum
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyČet 15 Maj 2008, 22:33

meni to uopste ne smeta, cak je i korisno jer vidis sta je bacio i onda znas kako da se ponasas jer uzmi u obzir da je ff upaljen i treba da gatas da li je fles ili nije...Jedino ono "posjecenost" se moze mac, a ono kad udje neko ne smeta, fino vidis ko je uso novi Wink Ajde bre, sve cete neke novine da uvodite, igrajte CS i zanemarite ostalo... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyPet 16 Maj 2008, 01:52

- Tako je Djolle, reci ima "baja" Laughing

- I ja sam za da se ovaj plugin -> "technoboy ( IP: 12.22.22.23 ) Serbia and Montenegro has join to the game" skine

- Neka kaze administracija sta misli Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dovla
njubi
njubi
Dovla


Broj poruka : 423
Godina : 32
Location : Tamo gdje Bog izvodi kornere
Datum upisa : 11.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyPet 16 Maj 2008, 02:00

izbacite ono sranje kad manes nozem u bazi po svom suigracu odma te strefi neka munja to mi se ne svidja...znate na sta mislim




poz hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kotijebemater.co.ja
Gost
Gost




Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyPet 16 Maj 2008, 02:05

- Pa ti nemoj da mases nozem "u bazi" pa te nece strefiti munja Razz
_________________________________________________________

- Ovo je vezano za forum:

Molio bih administraciju da u "- Spam HQ -" temu "Asocijacije" i "pitam te pitash me : )" oznace kao lepljive kao sto je "stari dobri kaladont : )"

- Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] EmptyPet 16 Maj 2008, 02:59

Uklonjen je onaj plugin gde pise posecenost servera, jer ne radi kako treba. Sto se tice onog ko je usao, odakle i IP, mislim da je manje vise koristan, i nije lose da se vidi ko je odakle, cisto kao neki info o igracima, a i ne smeta puno jer je skroz gore.
Onaj plugin gde pise ko je koju bombu bacio moze da bude od koristi.
pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: - Exploited Public Gaming-
Skoči na: