EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]

Ići dole 
+18
'SupermaN'
knabbe
liquary
VlladaN
Mr.T
Otresac
NeA # Axwell
Dovla
eritropoietin. [P]
Djolle
ZeRo-CooL
Justice '
technoboy
kinslayer
NeA.Tempus
strale
Ramb0.
anta.
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
NeA # Axwell
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 16
Datum upisa : 15.05.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyPet 16 Maj 2008, 10:03

pa sto se mene tiche nemojte nikako sxe da stavljate cijeli srv ce vam bagovati i pola ljudi nece ulaziti na srvu zbog sxea,ubacite plugine neke kad tvoj saigrac baci flash da te ne zaflesa tako nesto ima,a sto se tice ff stavite kad puca svoga 9 puta da ima i slay ako 3 puta slay stavite ban na 20 min Wink

afro
Nazad na vrh Ići dole
Otresac
Server Administrator
Server Administrator
Otresac


Broj poruka : 919
Location : Novi Sad
Datum upisa : 01.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyPet 16 Maj 2008, 20:01

da da

vid ovako ja kontam

ima plugin da se namesti da nemosh svog flashovati, a sto se tice friendlyfire, mogli bi namestiti da kad upucas svog da sebi skidas.. kontam da je tako mnogo jace Very Happy:D:D... anto bube razmisli Very Happy:D:D:D:D:D:D:Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyPet 16 Maj 2008, 20:51

Da, postoje razlicita misljenja u vezi friendly fire-a, i treba prilagoditi sto vecem broju ljudi. Da se ja pitam stavio bih sve default, bez TKPunish ili ATAC, ali posto je poznato da na server s vremena na vreme upadnu i dokoni ljudi kojima je cilj da narusavaju drugima igru i time sebi cine neku vrstu satisfakcije, moracemo da nesto odradimo po tom pitanju. Smile. Tvoja ideja mi se svidja, kad roknes svog sebi skidas hp i kraj. Smile U principu svaki plugin menja manje vise default podesavanja CS-a, ali definitivno ne mogu svi tako igrati. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyPet 16 Maj 2008, 21:06

Vidis ti, osim metana i kreatina ima jos nesto u njegovom mozgu Very Happy:D:D:D:D:D:D Slazem se u potpunosti sa Rasom sto se ff-a tice.
Nazad na vrh Ići dole
Mr.T
Old school forumas
Old school forumas
Mr.T


Broj poruka : 516
Godina : 34
Location : Svilajnac city kad tad BG
Datum upisa : 22.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptySub 17 Maj 2008, 10:21

Djolle ::
Vidis ti, osim metana i kreatina ima jos nesto u njegovom mozgu Very Happy:D:D:D:D:D:D Slazem se u potpunosti sa Rasom sto se ff-a tice.


lol! lol! lol! Djolle zvani Smrt
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptySub 17 Maj 2008, 11:23

Za ff je bolje kad pogodim mog igraca da dobijem samo malo jaci slap a ne meni da se skida...Po meni nije losa zamisao ali na adminima je da razmisle Smile




Pozz i respect....
Nazad na vrh Ići dole
Justice '
Server Administrator
Server Administrator
Justice '


Broj poruka : 423
Godina : 41
Datum upisa : 06.02.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptySub 17 Maj 2008, 17:51

WoW u pravu si samo mali slap ... lol bre Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.smallbusinesscomputing.com/
VlladaN
njubi
njubi
VlladaN


Broj poruka : 125
Datum upisa : 11.01.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyNed 18 Maj 2008, 19:28

mozete da ubacite "de_dust2_1337 " "de_nuke_1337" po meni mnogo dobre mape
Nazad na vrh Ići dole
technoboy
njubi
njubi



Broj poruka : 284
Location : Podgorica
Datum upisa : 07.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyNed 18 Maj 2008, 20:07

ima ova dd2 1337 a nuke nema cini mi se...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kgb-hq.com/forum
liquary
njubi
njubi
liquary


Broj poruka : 345
Location : 1.101.0.11.10.
Datum upisa : 12.05.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyPon 19 Maj 2008, 13:45

ja sam da se vishe igraju ove normalnije mape..fala =)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.haven-gaming.com
ZeRo-CooL
Old school forumas
Old school forumas
ZeRo-CooL


Broj poruka : 581
Godina : 33
Location : Sabac
Datum upisa : 02.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyPon 19 Maj 2008, 20:57

Ljudi de_tuscan najbolja mapa za cs !!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
strale
njubi
njubi
strale


Broj poruka : 135
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyUto 20 Maj 2008, 10:26

najbolja mapa je dd2 i ne treba je menjati xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cs-exploited.net/
knabbe
Old school forumas
Old school forumas
knabbe


Broj poruka : 524
Location : http://nim-gaming.tk
Datum upisa : 16.02.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyUto 20 Maj 2008, 10:55

što se tiče ff...evo da dam prijedlog neka bude
nako 7 puna kad pogodiš svoga neka te slay a ako 3 puta saly onda neka ide ban an 15min...to je več neko reko sry nemogu se sjetit ko...
a ono gore što piše kad neko udje i odakle je super je bar vidiš odakle ljudi igraju cs na XPL po meni super stvar...
a za ff na adminima je da odluče...

Hvala... Smile
Nazad na vrh Ići dole
'SupermaN'
Bub nub
Bub nub
'SupermaN'


Broj poruka : 44
Godina : 31
Datum upisa : 12.05.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptySre 21 Maj 2008, 23:14

Ja mislim da bi se trebao napraviti STEAM server 12 slotova
Nazad na vrh Ići dole
knabbe
Old school forumas
Old school forumas
knabbe


Broj poruka : 524
Location : http://nim-gaming.tk
Datum upisa : 16.02.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptySre 21 Maj 2008, 23:43

to za steam super ideja bar 12 slotova i možda
deathmatch 18 slotova...

to bi bilo super jer oni koji igraju klanski gube skill na public
a dobivaju na deathmatch pomeni... Smile
Nazad na vrh Ići dole
'SupermaN'
Bub nub
Bub nub
'SupermaN'


Broj poruka : 44
Godina : 31
Datum upisa : 12.05.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyČet 22 Maj 2008, 07:37

Ma ne treba deathmatch...ima KGB (sa njima saradjujemo Smile ) /samo 12 slot cw server kao i hellsing,kgb i klanRUR cw serveri sto imaju...
Nazad na vrh Ići dole
Djolle
Server Administrator
Server Administrator
Djolle


Broj poruka : 707
Godina : 34
Datum upisa : 30.11.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyČet 22 Maj 2008, 13:13

Znate kako, kad covjek nema nista onda je zadovoljan i sa malo, a cim ima malo odma oce vise-takvi ste i vi.Sve to sto vi trazite iziskuje dodatne troskove.
Ja sam prezadovoljan serverom i sasvim je dovoljno ovo sto sada imamo.Uzivajte u igri i batalite predloge jer je sve kako treba! Gl & Hf!
Nazad na vrh Ići dole
[CD Hack]GotFrag
njubi
njubi



Broj poruka : 61
Datum upisa : 05.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyČet 22 Maj 2008, 18:33

A moze li da meni placate shto igram na vashem serveru???samo pitam Smile
Nazad na vrh Ići dole
'SupermaN'
Bub nub
Bub nub
'SupermaN'


Broj poruka : 44
Godina : 31
Datum upisa : 12.05.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyČet 22 Maj 2008, 22:00

NO SPAM Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyČet 29 Maj 2008, 15:58

Trebalo bi na dust2002 da ima camp metar posto se stalno stekaju sa awp-om u bazi...znate vec nasta mislim:D




aj pozz...
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyUto 03 Jun 2008, 01:10

golub23 ::
Trebalo bi na dust2002 da ima camp metar posto se stalno stekaju sa awp-om u bazi...znate vec nasta mislim:D




aj pozz...
Radio sam ranije camp zonu za tu mapu. Mozda treba da se poveca radijus kamp zone...videcemo. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyUto 03 Jun 2008, 08:19

ma ok samo kazem kako bih se mapa brze igrala a ne da stoje na spawnu sa awp-om Smile
Nazad na vrh Ići dole
MAREEN :@
kobas :)
MAREEN :@


Broj poruka : 56
Location : ILICKA CITY
Datum upisa : 03.06.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptySre 04 Jun 2008, 04:30

server extra ocam,jedino kad bi anta uradio neshto sa onim pugom ili kako se vec,ponishti mi sve bindove od f5 pa nadalje ja mislim ne mogu ni qpovat posle svakog reconnecta :S
Nazad na vrh Ići dole
strale
njubi
njubi
strale


Broj poruka : 135
Godina : 31
Location : Beograd
Datum upisa : 21.12.2007

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptySre 04 Jun 2008, 12:46

ponistio mu bindove za chit sad decko ne moze da igra Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cs-exploited.net/
MAREEN :@
kobas :)
MAREEN :@


Broj poruka : 56
Location : ILICKA CITY
Datum upisa : 03.06.2008

Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 EmptyČet 05 Jun 2008, 13:58

smarac
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]   Vaši predlozi [otvorena tema za predloge] - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaši predlozi [otvorena tema za predloge]
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: - Exploited Public Gaming-
Skoči na: