EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Konkurs za admine i slotove!

Ići dole 
+25
Dexter10
PRVULE
BLiz[Z]ArD 993
GoranGangster
VlladaN
al3x aka m4dskillz
picharz0r'
ZeRo-CooL
In5aNeeeeee '
Danijel
Dek@
zizy
Mare
LOoDaK
qrojca!
eritropoietin. [P]
.:::H3AD-$H00T3R:::.
_cRoWn._
kamen ingrad
son1c
Shoneee
G@D
Ko(B)aC
m15k3
anta.
29 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 01:15

U toku je konkurs za dobijanje admina i slotova. Ovde se prijavite. Dovoljno samo da napisete post (bilo sta), a admini ce razmotriti svaciji zahtev u admin sobi.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
m15k3
CS Admin support
CS Admin support
m15k3


Broj poruka : 430
Godina : 33
Location : Brchko City
Datum upisa : 07.11.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 01:21

evo mogul ja? Surprised hehe ( rekao si bilo sta Very Happy )
da dodam, znam amx komande ( bar vecinu njih ), bio admin na 2-3 servera i tako to na tu temu


Poslednji izmenio m15k3 dana Ned 14 Dec 2008, 02:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ko(B)aC
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 38
Godina : 39
Datum upisa : 27.11.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 02:15

ja bivoleo da imam admina,tj iskreno swi bi mi to woleli ali nekome se posreci a nekome ne.....dajte meni necete se pokajati
Nazad na vrh Ići dole
G@D
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.07.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 02:21

Pa sta da vam kazem....iz makedonija sam evo trudem se srpski da pisem i to Surprised ucevstvovao sam na ovogodinasni qwcg2008 u makedonija pa sam hteo vas zamoliti ako je moguce jedan admin na vas cw-u server. Evo neki moi fragovi iz qwcg2008 mkd
https://www.youtube.com/watch?v=ejThylacf0I
Nazad na vrh Ići dole
Shoneee
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.07.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 02:44

evo i ja da se prijavim.... ja sam iz RS... imam iskustva sa amx i admin modom, imao sam vise CW servera i 1 public, a sada nista Smile....bogicevic.nenad@hotmail.com Wink
Nazad na vrh Ići dole
son1c
Bub nub
Bub nub
son1c


Broj poruka : 49
Godina : 32
Location : Pozarevac , Srbija
Datum upisa : 02.11.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 03:49

Pa evo ovako... znate me svi igram vrlo cesto na exploitedu... igram vec 8godina CS... mislim sta je bitno za admina, pronalazim sebe u svemu... a i znam razlikovati chitera od skillera... ae pa tako... javljate mi sh'a se zbiva Wink

pozz
Nazad na vrh Ići dole
kamen ingrad
Bub nub
Bub nub
kamen ingrad


Broj poruka : 23
Godina : 32
Datum upisa : 26.10.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 11:42

evo dečki.. i ja sam zainteresiran za to...pa ako imam sreće možda dobiem admina...pozz svimaa:cheers: cheers
Nazad na vrh Ići dole
_cRoWn._
Bub nub
Bub nub
_cRoWn._


Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 14:28

Cao svima, i ja bi se zelio prijaviti za admina znam vecinu AMX komandi igram cs-a vec 2. godine bio sam admin na killnet gungameu (vise nisam) msn rickyglumac@hotmail.com .... molim odgovorite na prijavu (nick u igri mi je isti kao na forumu)...XD odgovorite
Nazad na vrh Ići dole
.:::H3AD-$H00T3R:::.
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: .:::H3AD-$H00T3R:::.   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 15:06

Pozdrav svima!!!Ja bi volio dobiti admina kao i mnogi goji igraju CS.Ja sam cesto na serveru zato sto mi se sviđa server i super je.Ja nebi nekog banovo đabe ako neko mi bude psovo bas ruze reci ja cu ga banovati na 15min ako nekog banujem đabe vi meni oduzmite admina i daj te mi ban dozivotno.Nece te se pokajati bucu poste prema svima ali ne i prema citerima!!!Ali verujem da No nikog banovati đabe!!!!!Pa ako odlucite da mi dadete admina ja vam se zahvaljujem puno !!!!Znam i amx comande ali ne sve normano nisam ni ja sada neko ko zna sve!!!!!Moj msn je stefan_r@live.com !!!!


Poslednji put izmenio .:::H3AD-$H00T3R:::. dana Ned 14 Dec 2008, 15:09, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 15:56

Uglavnom trazimo standardne igrace koji su ranije igrali ili koji duze igraju na exploitedu. Naravno i da su fer i korektni ^^, ali i ostali admini ce odluciti.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
eritropoietin. [P]
kobas :)
eritropoietin. [P]


Broj poruka : 227
Datum upisa : 10.11.2007

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 16:19

anta je kralj,best plejer na svijetu !!!
mogu li sad dobiti? Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 16:30

eritropoietin. [P] ::
anta je kralj,best plejer na svijetu !!!
mogu li sad dobiti? Razz

- Mozes ga dobiti samo se Dzastisu obrati biggrin Surprised
Nazad na vrh Ići dole
eritropoietin. [P]
kobas :)
eritropoietin. [P]


Broj poruka : 227
Datum upisa : 10.11.2007

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 16:38

pih bRezobraznice 1 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ko(B)aC
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 38
Godina : 39
Datum upisa : 27.11.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 17:08

i kada ce biti dodela Razz
Nazad na vrh Ići dole
_cRoWn._
Bub nub
Bub nub
_cRoWn._


Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 17:14

dodjela ce biti kad odluce a kad ce to biti moze li se znati ......SmileSurprised
Nazad na vrh Ići dole
qrojca!
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 7
Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 26.02.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 17:22

blah blah trutj
dajte admina!
Nazad na vrh Ići dole
LOoDaK
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 18:57

Evo i ja da se prijavim za admina.Igram stalno na terinim serverima i jednom me prebacilo na ovaj server i jako mi se svidio.Nick mi je LOoDaK, iz Milica sam.
Nazad na vrh Ići dole
Mare
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.02.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 19:13

Evo i ja da se prijavim! Posto vidim anta. ostavio post oni koju su pre igrali... Da se predstavim ja sam bio (P>G)Mare ako me se secate a sad Don|Mare.sb Very Happy! Imao sam odigrano na starom exploitedu oko 300h i oko 10000fragova ne pamtim a i ne bitno! Admin sam na Kolibi HiGh i imam neko iskstvo!
to je to GG Razz
Mislim da me se vecinu admina seca kad sam igrao nisam izlazio sa exp Very Happy

msn kontakt: mare-1991@hotmail.com


GL ^ HF
Nazad na vrh Ići dole
_cRoWn._
Bub nub
Bub nub
_cRoWn._


Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 19:50

hajte admini odgovorite svi cekamo odgovorexD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 20:02

- Polako momci, nadam se da imate u obziru da mi ne znamo ko ste vi uopste ^.-

- Provedite neko vrijeme na serveru da vas vidimo, testiramo tj. budite vidjeni na serveru i pokazite sta znate i imacete velike sanse za amx!

- GL study
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 20:04

Nisam ocekivao ovoliko prijava za kratko vreme. Razmotricemo svaciji zahtev. Hvala.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
zizy
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 20:33

Evo da se prijavim za admina ili za slot svejedno !

Ime Prezime Nick : Emir ( exploited ) zizy.-
Godine : 16
Iskustvo sa amx : Prekucao Surprised
Admin bio na 3 servera !
Imam klan : l2k ' love to kill
Kontakt : zizy92@live.com

Nadam se Adminu !

Hvala Wink
Nazad na vrh Ići dole
_cRoWn._
Bub nub
Bub nub
_cRoWn._


Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyNed 14 Dec 2008, 23:05

Eto pa odgovorite sto brze mene su od admina gledali warning anta i dek@
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyPon 15 Dec 2008, 11:11

Fiste ::
- Polako momci, nadam se da imate u obziru da mi ne znamo ko ste vi uopste ^.-

- Provedite neko vrijeme na serveru da vas vidimo, testiramo tj. budite vidjeni na serveru i pokazite sta znate i imacete velike sanse za amx!

- GL study


E momcovi moji... ne moze to tek tako.. hehe Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
_cRoWn._
Bub nub
Bub nub
_cRoWn._


Broj poruka : 7
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! EmptyPon 15 Dec 2008, 14:33

Evo moj skor sa killneta public ustvari to je moj rank al isto je
Konkurs za admine i slotove! Screenshot018je4
Nadam se da ce mi pomoci u konkursuxD:lol:


Poslednji izmenio _cRoWn._ dana Pon 15 Dec 2008, 17:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za admine i slotove! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za admine i slotove!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: - Exploited Public Gaming-
Skoči na: