EXPLOITED ForumZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na EXPLOITED Forum
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Konkurs za admine i slotove!

Ići dole 
+25
Dexter10
PRVULE
BLiz[Z]ArD 993
GoranGangster
VlladaN
al3x aka m4dskillz
picharz0r'
ZeRo-CooL
In5aNeeeeee '
Danijel
Dek@
zizy
Mare
LOoDaK
qrojca!
eritropoietin. [P]
.:::H3AD-$H00T3R:::.
_cRoWn._
kamen ingrad
son1c
Shoneee
G@D
Ko(B)aC
m15k3
anta.
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
son1c
Bub nub
Bub nub
son1c


Broj poruka : 49
Godina : 32
Location : Pozarevac , Srbija
Datum upisa : 02.11.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 15:15

cr0wn... decko ne dobijas admina time sto spamujes ovaj topic... i sto hoces da napravis od sebe igraca... jbt. napunio si mi Mail sa obavestenjima o novim porukama.

aa da pa Fiste znate neke od nesa nije da nas ne znate sve...


Smile)
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 17:14

_cRoWn._ ::
Evo moj skor sa killneta public ustvari to je moj rank al isto je Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Screenshot018je4
Konkurs za admine i slotove! - Page 2 W1024Nadam se da ce mi pomoci u konkursuxD Laughing

Kad si vec editovao ovu sliq, mogao si i crosshair jer se vidi koje je "pomagalo" u pitanju. FFX koja verz??? CCC...Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Danijel
spammer
spammer
Danijel


Broj poruka : 198
Godina : 33
Location : Pozarevac
Datum upisa : 01.11.2007

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 19:38

ja isto mislim da je FX Fighter,ali nisam upoznat toliko sa tim citovima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 20:03

- Za ne povjerovat'!!! Neutral Neutral Neutral killme
Nazad na vrh Ići dole
Dek@
kinslayerova desna ruka
kinslayerova desna ruka
Dek@


Broj poruka : 156
Godina : 32
Datum upisa : 21.10.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 20:19

E ba de LOCK pls!!!


Nea od ovog ljeba!!!


Sami fino odluchite, ko vude najaktivinji i dovidjenja!!
Nazad na vrh Ići dole
Shoneee
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.07.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 20:20

ahahaha, pa svi mogu nagurati ss-ova ..... cak se moze i skor editovat Konkurs za admine i slotove! - Page 2 39832Konkurs za admine i slotove! - Page 2 617376
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 20:20

Danijel ::
ja isto mislim da je FX Fighter,ali nisam upoznat toliko sa tim citovima Very Happy

Haha, a znas sta znaci skraceno FFX Smile. happy Ma vidi se na slici i sa strane deo onih boxova gde pise status. FFX definitivno...Dobro, bitno je da je rankiran Smile

Najjace bilo kad jedan lik hteo da se pohvali kako ima dobar skor i postavio screenshot gde se vidi WH Laughing. Ovaj crown bar editovao ... ljudskoj gluposti nikad kraja...

P.S. imas srece pre neki dan jos...taman da te ban zbog no recoil+aim (tipicno za FFX) a ti izasao :O
Kako
ne kapirate da se svaki cheat provali...i kako mozete da se smarate da
citom, gde program igra umesto vas...naucite ebeni CS Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 20:30

- Tako jeeeeeee!!!


- ZIIIIIVIO GOVORNIK!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mare
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.02.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyPon 15 Dec 2008, 21:42

lol crown... Ako moze neko od admina da ostavi msn da dam ja neki SS!!! Posto ne znam da stavim ovde Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
anta.
Exploited Tata
Exploited Tata
anta.


Broj poruka : 761
Datum upisa : 15.03.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyUto 16 Dec 2008, 10:32

Mare ::
lol crown... Ako moze neko od admina da ostavi msn da dam ja neki SS!!! Posto ne znam da stavim ovde :$

Imas uputstvo ovde.
http://www.cs-exploited.net/galerija-slika-f22/kako-postaviti-sliku-na-4rum-updated-t366.htm?sid=9a8ad8cf22f9cb88f6dd45eb6c17263f

Ali uglavnom idi na sajt http://load.imageshack.us/

kliknes na Browse
nadjes folder i sliku koju hoces da uploadujes
kliknes Open
Kliknes Host it!
-Posle sacekas da se slika uploaduje (par sec)
-dobices nekoliko polja sa linkovima slike koje si uploadovao
-selektujes sav text u jednom polju, stisnes CTRL+C (ili copy)
-i na kraju, na forumu, gde pises post kliknes CTRL+v (ili paste)
i eto je slika

Alternativa (kada selektujes linkove):
-kliknes dole na + Show advanced linking
-selektujes text ispod (Direct link to image), stisnes CTRL+C (copy)
-otvoris post na forumu kliknes na zutu ikonicu gore (kada stavis misa iznad ikonice pise "Ubaciti sliku")
-pojavice se pop - up prozor gde ces stisnuti CTRL+V (ill paste)

Ne zaboravi da sliku optimizujes za forum (da ne bude u viskoj rezoluciji, .bmp format itd), uputstvo kako se to radi imas na gore navedenom linku...
Nazad na vrh Ići dole
In5aNeeeeee '
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 24
Datum upisa : 24.11.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2008, 21:04

zzz shta ima >>?<< El mogu ja da dobijem admina wec znate da sam redowan na serweru. to je swe od mene zz moj msn imate Razz
Nazad na vrh Ići dole
In5aNeeeeee '
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 24
Datum upisa : 24.11.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2008, 21:08

i josh neshto !!! BRAWo anta gowornice Razz
Nazad na vrh Ići dole
ZeRo-CooL
Old school forumas
Old school forumas
ZeRo-CooL


Broj poruka : 581
Godina : 33
Location : Sabac
Datum upisa : 02.12.2007

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2008, 23:54

Ako su ovde te prijave rado se prijavljujem Very Happy (sledece nedelje bi trebalo da mi komp bude funkcionalan u potpunosti)
Nazad na vrh Ići dole
picharz0r'
njubi
njubi
picharz0r'


Broj poruka : 153
Godina : 33
Location : Gracanica
Datum upisa : 14.11.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyUto 23 Dec 2008, 19:38

eo i mene Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ko(B)aC
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 38
Godina : 39
Datum upisa : 27.11.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyUto 23 Dec 2008, 21:57

dajte pichu admina stalno je tu na serveru kad god udjem on igra Razz pichja sam za to da ti dobijes
Nazad na vrh Ići dole
al3x aka m4dskillz
njubi
njubi
al3x aka m4dskillz


Broj poruka : 96
Godina : 35
Location : Topola/Beograd
Datum upisa : 28.05.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: HAHAHAHHAHAHAH DEAR MOTHER OF GOD! Koji lik,jaoj Oskara odma   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptySre 24 Dec 2008, 01:38

_cRoWn._ ::
Evo moj skor sa killneta public ustvari to je moj rank al isto je
Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Screenshot018je4
Nadam se da ce mi pomoci u konkursuxD:lol:
Nazad na vrh Ići dole
picharz0r'
njubi
njubi
picharz0r'


Broj poruka : 153
Godina : 33
Location : Gracanica
Datum upisa : 14.11.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptySre 24 Dec 2008, 15:19

Ko(B)aC ::
dajte pichu admina stalno je tu na serveru kad god udjem on igra Razz pichja sam za to da ti dobijes



-Kobac nemoj samo da mi se sikiras previse .. Sve oni gledaju ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptySre 24 Dec 2008, 16:03

Citat :
Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyNaslov: HAHAHAHHAHAHAH DEAR MOTHER OF GOD! Koji lik,jaoj Oskara odma Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyDanas u 1:38 am

By al3x Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptySre 24 Dec 2008, 20:09

hahahahah!
Nazad na vrh Ići dole
Ko(B)aC
CS Admin support
CS Admin support



Broj poruka : 38
Godina : 39
Datum upisa : 27.11.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptySub 27 Dec 2008, 13:42

moze neki slotic za mene maloga Smile
Nazad na vrh Ići dole
VlladaN
njubi
njubi
VlladaN


Broj poruka : 125
Datum upisa : 11.01.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptySub 27 Dec 2008, 17:03

evo i ja da se prijavim

Nick :Bart S1mpson'
Ime : Vladan
Godiste : 91
Amx_komande :znam sve
admin bio na par servera
Nazad na vrh Ići dole
GoranGangster
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.12.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyUto 30 Dec 2008, 23:30

evo i ja soryy anto zbog onog al nekako mi delujes kao cheater steta sory,sory,sory a ija cu Nick:Gangster Ime:Goran {al iz Srbije a ne iz BIH} Godiste:{99} Amx_komande:znam all admins al neznam iz alls servera posto ni neigram sa tih a znam 1 jedinog koji je HEAD ADMIN
Nazad na vrh Ići dole
.:::H3AD-$H00T3R:::.
Bub nub
Bub nub



Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.12.2008

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: .:::H3AD-$H00T3R:::.   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptySre 31 Dec 2008, 19:45

Hapite te ga svi daj mani admina:h4ppy: ....anta neznam zasto si me banovo:twisted: , ako si ti:?: Question shocked Question Question


Poslednji izmenio .:::H3AD-$H00T3R:::. dana Sre 31 Dec 2008, 19:47, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : zato sto tako treba i biti!!!)
Nazad na vrh Ići dole
BLiz[Z]ArD 993
njubi
njubi



Broj poruka : 62
Datum upisa : 03.01.2009

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyNed 04 Jan 2009, 22:46

Evo ja na primer znam da razlikujem cheatera od skillera,( zato sto su cheateri glooopi) znam sve amx komande i bio sam admin na 2-3 servera. Na exploiedu igram iznam za taj server jos od kad sam dobio net znaci jos davno i redovan sam i to je to! zzz
Nick:BLiz[Z]ArD 993 k_nemanja_993@hotmail.com


Poslednji izmenio BLiz[Z]ArD 993 dana Uto 13 Jan 2009, 01:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
PRVULE
njubi
njubi
PRVULE


Broj poruka : 72
Datum upisa : 08.01.2009

Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 EmptyČet 08 Jan 2009, 14:13

E pa de ima rostilja tu sam i ja...ovaj mislim prijave Very Happy
Znaci da pocnemo
Ime:Ivan od oca Bobana,keve Sneze Surprised
Nick:PRVULE
Iskustvo:Pikam cs oko 3 god.malo vise,a inace sam pro boot...ma zez.se znam neke fore koje amateri neznaju he:P
AMX:Znam odlcino a i tu je puskica da me podseti...
Najvaznije je to sto dobro razlikujem skillera od usera(kako su providni ti chiteri)Surprised
i to bi bilo to uglavnom cu se truditi da udovoljim posetiocima servera sve sto je u mojoj moci...
Nadam se da vam zapadnem za oko jer zarko zelim admina Wink Ako treba jos nesto MSN:pr_vu_le@hotmail.com
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine i slotove!   Konkurs za admine i slotove! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za admine i slotove!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Konkurs za mini admine! -= VAZNO =-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EXPLOITED ForumZone :: - Exploited Gaming Community - :: - Exploited Public Gaming-
Skoči na: